Начало / Последни новини / U17: Спартак и Левски-Раковски си вкараха по веднъж

U17: Спартак и Левски-Раковски си вкараха по веднъж

Юношите младша възраст на Спартак завършиха 1:1 на стадион „Плевен“ с връстниците си от Левски-Раковски /София/. Двубоят бе от 8-ия кръг на елитното първенство до 17 години /U17/. Съперниците си разделиха по едно полувреме. Първото бе за домакините. Още в самото му начало Стефан Начев надбяга столичните защитници и изпрати топката в мрежата. В 21-ата минута отново той можеше да удвои аванса, но шутира в тялото на вратаря. Гостите имаха отлична възможност да изравнят в 28-ата минута, но откъсналия се техен нападател, не успя да преодолее плевенския вратар. След почивката тима от София доминираше. Равенството бе възстановено в 60-ата минута. До края бе доста тежко за плевенския тим, чийто футболисти издъхнаха физически. В крайна сметка удържаха равенството.

Снимка: viasport.bg