Начало / Последни новини / Децата на Емил Цветанов с шоу в Царева ливада

Децата на Емил Цветанов с шоу в Царева ливада

Плевенският ФК Спартак 1919 разгроми като гост Локомотив /Дряново/ със 7:1. Двубоят бе от 4-ия кръг на детското футболно първенство на подзона Велико Търново и се игра в Царева ливада.

Селекцията на Емил Цветанов доминираше тотално и можеше да бие с двойно по-голям резултат. Интригата изчезна още до почивката. Тон за шоуто даде Васил Тошев с попадението си в 8-ата инута. След още толкова време Тончо Георгиев удвои аванса на плевенчани. В 26-ата минута Манол Йосифов направи резултата категоричен. Съперникът успя да реализира почетно попадение в края на първата част. След почивката всяка атака на спартаковци всяваше паника у противника. Велислав Василев направи 4:1 в 39-ата минута. Малко след това Георгиев се разписа за втори път. После Захари Иванов изпрати за шести път топката в мрежата на Локомотив. Кирил Андреев пък оформи окончателното 7:1.

Снимка: ФК Спартак 1919 /Плевен/ – Фейсбук