Начало / Последни новини / Младшата на ОФК Спартак и Локо /ГО/ не излъчиха победител

Младшата на ОФК Спартак и Локо /ГО/ не излъчиха победител

Плевенският ОФК Спартак и Локомотив /Горна Оряховица/ завършиха 2:2. Двубоят бе от 4-ия кръг на зоналното футболно първенство за юноши младша възраст. Получи се безкомпромисна битка за всяка педя терен. Преобладаваха единоборствата, а топката се разиграваше по-често в централната част. Домакините на два пъти повеждаха в резултата, но съперника им с голяма доза късмет успяваше бързо да изравни. В 44-ата минута след продължително разбъркване Хараламби Хараламбиев с добавка откри резултата. Малко след това гостите изравниха след като техен играч се измъкна от опеката на плевенските бранители. В 68-ата минута Тихомир Динев оползотвори пас на Ангел Арнаудов за 2:1. 5 минути по-късно локомотивци възстановиха равенството по идентичен начин, както го направиха за 1:1. Малко преди края Арнаудов се измъкна сам срещу вратаря, но стреля в него, пропускайки да донесе победата на Спартак.