Начало / Последни новини / Девет от Ювентус отнесоха четворка

Девет от Ювентус отнесоха четворка

Ювентус се окопа на последното място в класирането на Северозападната Трета аматьорска футболна лига след като в Малчика го победи с 4:1 едноименния тим на град Павликени. Двубоят бе от 10-ия кръг на първенството. Кошмарни 18 минути от първото полувреме като, че ли предопределиха съдбата на домакините в този мач. В 17-ата лидера на гостите Димитър Кушев вкара – 0:1. Само след секунди Юве остана с 10 футболисти, заради червен картон на техен състезател, който удари без топка съперник. Четвърт час по-късно Николай Андреев се откъсна сам срещу вратаря, но защитник на Юве го хвана през кръста и повали и също бе отстранен. Останали с 9 футболисти домакините не се предадоха и в 60-ата минута Николай Генов изравни резултата. Това обаче бе всичко за тях. После състава на Павликени доминираше, а Кушев вкара още два пъти. Крайното 4:1 фиксира Цветомир Додуров.