Начало / Последни новини / Левски с очакван успех в Червен бряг

Левски с очакван успех в Червен бряг

Едноименният тим на град Левски спечели с 2:1 като гост на Партизан /Червен бряг/. Срещата бе от 10-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Въпреки очевидната разлика в класите селекцията на Петър Ванков доста се измъчи срещу опашкаря. Трите точки донесе Антонио Иванджиков, който реализира и двете попадения за левскарите. В 40-ата минута бившия капитан на Партизан – Цветан Петров стреля с глава, вратаря на домакините изби, но при добавката на Иванджиков бе безпомощен – 0:1. Преди гола гостите пропиляха няколко отлични възможности чрез Венцислав Миленов, Ивайло Иванов, Славей Байрактаров и Петров, който уцели гредата. Час след началния съдийски сигнал Иванов центрира, а Иванджиков със странична ножица вкара за втори път. Десетина минути преди края домакините реализираха почетното си попадение. Така Левски се изравни по точки с лидера Кариана /Ерден/.