Начало / Последни новини / Мизия загуби в Ловеч

Мизия загуби в Ловеч

Мизия /Кнежа/ отстъпи с 0:2 като гост на Литекс в Ловеч. Двубоя бе от 10-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините владееха инициативата през цялото време. Съперникът им обаче не се даде лесно. Дори първи създаде голова опасност, но Петьо Славчев не бе точен, озовал се сам срещу ловешкия вратар. В 31-ата минута Денил Селимински даде аванс на тима от Ловеч. В следващите минути съотборниците му пропуснаха да решат мача. В 62-ата минута Тодор Тодоров оформи крайното 2:0. В последните минути Владислав Симеонов и Милен Тонев се разминаха с почетно попадение.