Начало / Последни новини / Гигант /Белене/ постави рекорд – игра само две минути

Гигант /Белене/ постави рекорд – игра само две минути

Беленският Гигант загуби с 0:1 гостуването си на Кариана /Ерден/ в среща от 27-ия кръг на Северозападната В аматьорска футболна група. Тимът от крайдунавския град обаче постави рекорд – игра само две минути. Беленчани „изненадаха“ съперника още с появата си на терена, излизайки само със седем футболисти. Главният съдия Даниел Иванов даде начало на мача. Секунди по-късно Николай Николов отбеляза гол за домакините. Във 2-ата минута обаче Мирослав Пачунков от Гигант се контузи и се оказа, че не може да продължи. Принудителното му напускане на терена остави на него само шест футболисти от Белене. Тази бройка обаче е под минимума за един отбор да продължи срещата. При това положение реферът я прекрати.