Начало / Последни новини / Янтра отнесе Партизан

Янтра отнесе Партизан

Партизан /Червен бряг/ загуби с 0:2 като гост на един от аутсайдерите в Северозападната В аматьорска футболна група – Янтра /Габрово/. Двубоят бе от 27-ия кръг на първенството. Кадровите проблеми провалиха червенобрежкия тим. Той излезе на стадион „Христо Ботев“ без седем титуляри – наказаните Галин Великов, Славей Байрактаров, Десислав Русев и контузените Свилен Младенов, Васил Михайлов и Денис Шаранков. Съперниците пропуснаха по веднъж през първото полувреме – Пламен Кожухаров за домакините и Слави Паскалев за Партизан. След почивката топката се разиграваше между двете наказателни полета. Габровлии нанесоха своя удар само за осем минути. В 63-ата Милен Панчев засече центриране отляво за 1:0. В 71-ата пък Кожухаров отклони с глава висока топка в мрежата на гостите.