Начало / Последни новини / Вихър удари Първа атомна в Козлодуй

Вихър удари Първа атомна в Козлодуй

Вихър /Славяново/ спечели с 2:0 в приятелски футболен мач срещу Първа атомна в Козлодуй. Това бе втория спаринг между съперниците за последните три дни, след като на 18 юли двубоя завърши 0:0. Сега славяновския тим победи заслужено с оглед на събитията на терена. В средата на първата част Теодор Михайлов проведе отличен рейд по десния фланг, центрира, но удара от воле на Йоан Петков насочи топката над вратата. Малко след това Петков изведе Иван Иванов очи в очи с козлодуйския страж, но той не успя да го надиграе. В 30-ата минута Борислав Иванов дриблира почти през целия терен и бе повален в наказателното поле от вратаря на домакините. Константин Генков изпълни отсъдената дузпа и Вихър поведе. След почивката играта бе равностойна. В 75-ата минута Георги Георгиев изведе Йоан Петков и той отбеляза втория гол за гостите. Пет минути преди края рефера отсъди дузпа и за козлодуйци, но Светлин Линев спаси удара на Николай Ганчев.