Начало / Последни новини / Вихър с победа над Севлиево

Вихър с победа над Севлиево

Седмият в есенното класиране на Северозападната Трета футболна лига – Вихър /Славяново/ победи с 2:0 четвъртия в таблицата – Севлиево в контролна среща играна в Царева ливада. С оглед на показаното на терена селекцията на Красимир Бислимов спечели заслужено и дори пропусна бие по-изразително. Славяновският тим контролираше всичко в мача, тактически почти не допусна грешки, владееше повече топката и създаде доста голови положения. В средата на първото полувреме Иванов Иванов напредна по фланга и подаде към Альоша Илиев, който изпрати топката в мрежата на съперника. Голмайсторът имаше още един шанс за попадение, но го пропиля. След почивката превъзходството на Вихър продължи. В 58-ата минута Александър Скорчев получи топката от дълбочина, финтира вратаря и фиксира крайното 2:0. При следващите атаки пропуснаха да се разпишат Илиев, Иван Иванов, Скорчев, а Теодор Михайлов не успя да реализира от голлинията. Съперникът нямаше нито едно чисто голово положение. Само на два пъти при суматохи от статични положение се създаде напрежение пред славяновската врата.