Начало / Последни новини / Вихър пропусна да разбие Бдин

Вихър пропусна да разбие Бдин

Победа едва с 2:0 записа Вихър в Славяново над Бдин /Видин/. Мачът бе от 22-ия кръг на Северозападната В аматьорска футболна група. И двата гола вкара Борислав Иванов. В 5-ата минута оползотвори пас на съотборник за 1:0. Секунди преди почивката пък засече с глава центриране от корнер на Константин Генков.

Домакините изпуснаха да напълнят мрежата на плахият си противник. 15-ина отлични възможности имаха за това. Пет от тях профука Иван Иванов, по две Генков и Альоша Илиев, по веднъж Мариян Маринов, Траян Димитров и Светлин Златарев. Удар със задна ножица на Евгени Систов пък премина на сантиметри покрай гредата.

Заслуга за осуетяване на разгрома имаше и видинският вратар Димитров, който не допусна осем пъти на излезли срещу него играчи на домакините да му вкарат гол.