Начало / Последни новини / Безплодно реми в Червен бряг

Безплодно реми в Червен бряг

Без голове – 0:0 завърши поредното футболно дерби на Плевенска област в Червен бряг между местния Партизан и Левски от едноименният град.

Срещата бе от 22-ия кръг на Северозападната В група.

Получи се равностоен мач в който съперниците създадоха по няколко голови ситуации. Първата бе за гостите, но в 10-ата минута Мариян Блажев насочи с глава топката покрай вратата. Секунди преди почивката Кирил Вълов се измъкна срещу вратаря на Левски, но уцели гредата. През втората част домакините владееха инициативата. Най-чистото им положение бе в 80-ата минута, когато Слави Паскалев стреля с глава, но в ръцете на левскарският страж. Останалото бяха по няколко удара към двете врати и суматохи.

Спечелената точка изкачи Левски на четвъртото място в класирането.