Начало / Последни новини / Вихър повали Трявна

Вихър повали Трявна

Вихър победи с 2:0 в Славяново Трявна. Двубоят бе от 18-ия кръг на Северозападната В аматьорска футболна група. На тежкият и разкалян терен двата отбора сътвориха здрава битка и малко футбол. Селекцията на Красимир Бислимов обаче не изпусна инициативата до самият край и заслужено спечели. Тон за успеха даде Евгени Систов с попадението си в 20-ата минута. До почивката авансът можеше да е и по-изразителен, но Иван Иванов и Тихомир Трифонов проиграха добри голови ситуации. През второто полувреме такива се откриха пред Константин Генков и Альоша Илиев. Последният успя да оползотвори една от тях. Това се случи в 80-ата минута, когато получи топката от Генков и от точката за изпълнение на дузпа я заби в мрежата за крайното 2:0.