Начало / Последни новини / Вихър изпусна Павликени

Вихър изпусна Павликени

Вихър /Славяново/ завърши 1:1 като гост на едноименния тим от град Павликени. Срещата бе от 9-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. В този мач селекцията на Красимир Бислимов не спечели точка, а загуби две. Тя диктуваше всичко на терена – владеенето на топката, определяше ритъма на двубоя, създаваше голови ситуации. Не успяваше обаче да ги реализира. Иначе стана здрав мач, с безкомпромисни единоборства и качествен футбол. В средата на първото полувреме голмайстора на групата Евгени Систов пропусна да изведе Вихър напред в резултата. В 38-ата минута настана суматоха в наказателното поле на гостите от която се възползва Борислав Иванов и даде голов аванс на домакините. В края на полувремето Димитър Кушев пропусна да удвои. Течеше 71-ата минута, когато Иван Иванов и Александър Скорчев разиграха и последния изравни. След това Систов и Иванов пропуснаха да донесат победата на Вихър.