Начало / Последни новини / Ювентус падна и от Ком

Ювентус падна и от Ком

Седма загуба от началото на сезона в Северозападната Трета аматьорска футболна лига допусна Ювентус /Малчика/. Нанесе му я с 2:0 Ком в Берковица в среща от 9-ия кръг на първенството. Стана равностоен двубой в който домакините вкараха положенията си, а съперника им не успя. Герой за Ком стана Павлин Борисов, реализирал и двата гола. В 12-ата минута той наказа грешка на Мирослав Михайлов за 1:0. Веднага след почивката пък вратаря на Юве шутира напред, но уцели в главата съотборника си Любомир Любенов и Борисов вкара за втори път. Домакините уцелиха и гредите, като два пъти го стори Николай Олегов. В последните 20 минути гостите натиснаха, но Младен Младенов, Илиян Стоянов, Светлин Стоянов и Николай Генов пропуснаха да вкарат поне почитен гол. Отлично включване за Ювентус направи домакина на тима Владислав Лалов, който е глухоням. В 75-ата минута той замени Тихомир Кирилов.