Начало / Последни новини / Партизан вкара пет пъти на Ювентус

Партизан вкара пет пъти на Ювентус

Кандидатът за завръщане в Северозападната Трета аматьорска футболна лига – Ювентус понесе тежко поражение в Малчика от Партизан /Червен бряг/ с 0:5. Селекцията на играещия треньор Любомир Иванов можеше да бие с още по-голям резултат. Тон за разгрома даде Ангел Русев, който за четвърт час вкара два пъти, разписвайки се в 15-а и 30-ата минута. Малко преди почивката започна рецитала на Христо Димов и преднината на гостите стана класическа. Домакините имаха един шанс за гол, но Любомир Йозов стреля с глава встрани от вратата. Другата възможност за Юве пропиля Сергей Стефанов, който не успя да надиграе червенобрежкия страж Николай Христов. Христо Димов обаче нокаутира съперника с попадения в 59-ата и 76-ата минута, оформяйки своя хеттрик.