Начало / Последни новини / Вихър загуби в Севлиево

Вихър загуби в Севлиево

Вихър /Славяново/ отстъпи с 0:2 в Севлиево на едноименния тим. Двубоят е от 11-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Развръзката настъпи през първото полувреме. В него битката бе равностойна. В 13-ата минута обаче домакините откриха резултата след удар по диагонала на Петър Казаков. После Димитър Байдаков се измъкна сам срещу Светлин Линев, но вратаря предвидливо затвори ъгъла и нападателя шутира в аут. В 40-ата минута обаче Йордан Иванов насочи топката с шпагат в мрежата за окончателното 2:0. Три минути по-късно Янислав Илиев фаулира Иван Иванов, съдията му вдигна червен картон и отсъди дузпа за гостите. Константин Генков стреля, но Алекс Георгиев изби топката. След почивката действията се развиваха през вратата на Севлиево. Липсваха обаче голови положения. Веднъж Георгиев спаси опасен удар от фаул на Иван Петков.