Начало / Последни новини / Очаквано поражение за Левски от лидера

Очаквано поражение за Левски от лидера

Девета поредна загуба за едноименния отбор на град Левски в Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Този път го победи лидера Бдин /Видин/ в среща от 11-ия кръг на първенството. Очаквано поражение за домакините. Само за 17 минути съперника им вкара три пъти, а после просто доигра мача на ходом. В 18-ата минута Алекс Георгиев откри резултата след асистенция на Денис Николов. В 30-ата пък Георгиев сам си изработи гола – 2:0. Малко след това страховит шут от 30 метра на Милен Петров направи за трети път безпомощен вратаря на левскарите. След почивката видинчани чувствително намалиха оборотите, но пак често застрашаваха вратата на съперника. За цял мач домакините отправиха само един удар към отсрещната мрежа.