Начало / Последни новини / Бойко Цветков излъга Мизия в Кнежа

Бойко Цветков излъга Мизия в Кнежа

Домакинска загуба – 1:2 допусна Мизия /Кнежа/ от Първа атомна /Козлодуй/. Двубоят бе от 23-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Бойко Цветков беше по-добрата, а рефера отмени и гол на Николай Ганчев. Действията на съперника им в атака с пасове към Десислав Русев бяха лесно разгадавани. След двойно подаване в 20-ата минута Любен Вълков се измъкна очи в очи с вратаря на Мизия и заби топката в мрежата му. След почивката домакините тръгнаха да заличат негативния резултат. Успяха в 60-ата минута, когато Русев вкара от дузпа, отсъдена за игра с ръка. После съотборниците му Милен Тонев и Данаил Йозов пропуснаха добри възможности. Малко преди последния съдийски сигнал Вълков завърши с попадение контраатака на козлодуйци.