Начало / Последни новини / Трявна преодоля Ювентус с лекота

Трявна преодоля Ювентус с лекота

Едноименният отбор на град Трявна нанесе поредно поражение на Ювентус /Малчика/. Селекцията на Митко Тодоров спечели с 4:2 в среща от 23-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Успехът можеше да е и по-изразителен, но Николай Енев, Васил Андреев, Александър Дамянов и Алекс Сгрипаров пропиляха чисти голови положения. Тон за победата даде Енев с попадението си в средата на първото полувреме. Десетина минути по-късно Андреев удвои аванса на домакините. Веднага след почивката интригата отново се завърна след гол от дузпа на Ивайло Дюлгеров. В 60-ата минута обаче Дамянов направи 3:1. Четвърт час след това Енев се разписа за втори път. Десетина минути преди края Младен Младенов оформи крайното 4:2.