Начало / Последни новини / Бдин писа седмица на Партизан

Бдин писа седмица на Партизан

Поредно тежко поражение за Партизан /Червен бряг/. Нанесе му го Бдин във Видин със 7:0 в среща от 8-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Роберт Петров пропиля още голови ситуации, а гредите на два пъти помогнаха на гостите след удари на Мартин Михайлов и Лъчезар Георгиев. До средата на първото полувреме гостите някакси удържаха напора на съперника си. В оставащото време до почивката обаче рухнаха окончателно. Първо в 23-ата минута Стойчо Стойков откри резултата. До 45-ата минута се разписаха още Янек Кирилов, Лъчезар Георгиев и Ангел Каишев. Трагедията на Партизан стана пълна в непосредствено след началния сигнал за второто полувреме. Тогава Людмил Иванов изпрати за пети път топката в мрежата им. До края два пъти вкара Цветомир Димитров. Едва след това гостите отправиха първия си опасен удар и топката се отби в гредата.

Снимка: bnr.bg