Начало / Последни новини / Вихър изпепели Ком – 8:1

Вихър изпепели Ком – 8:1

Вихър /Славяново/ записа най-голямата си победа в Северозападната Трета аматьорска футболна лига, прегазвайки гостуващия му Ком /Берковица/ с 8:1. Двубоят бе от 8-ия кръг на първенството. Негов герой стана Евгени Систов реализирал шест пъти във вратата на противника. Голеадата стартира още в 15-ата секунда, когато Александър Скорчев откри резултата. После дойдоха минутите на Систов. Той се разписа последователно в 5-а, 20-а, 22-а и 51-ата минута. Четвърт час по-късно Борислав Иванов вкара шестия гол за домакините. Няколко минути по-късно Систов изпрати топката още два пъти в мрежата на Ком. Накрая пък Ивайло Иванов опита да избие топката с шпагат и извърши нарушение. Съдията отсъди дузпа за гостите, която Мартин Истатков превърна в гол.

Снимка: sport-gabrovo.com