Начало / Последни новини / И Трявна победи Ювентус

И Трявна победи Ювентус

Шеста загуба от началото на сезона в Северозападната Трета аматьорска футболна лига регистрира Ювентус. Този път в Малчика го надви с 2:1 едноименния тим от град Трявна в мач от 8-ия кръг на първенството. Селекцията на треньора Димитър Тодоров заслужено спечели и дори можеше да го стори по-изразително. В 20-ата минута нападателя им Васил Андреев бе фаулиран в наказателното поле. Реферът отсъди дузпа, която бе реализирана, но топката се върна от мрежата на терена и рефера … даде знак играта да продължи, незачитайки попадението. Десетина минути по-късно гола бе факт, като негов автор бе Алекс Сгрипаров. Домакините все пак възстановиха равенството чрез Светлин Стоянов в средата на втората част. Четвърт час преди края обаче Николай Енев донесе победата на състава от балканското градче. Така Юве остана на последното място в класирането.