Акценти

С тържествен водосвет бе открита ремонтираната сграда на ДГ „Слънце” село Ореховица

На 13 септември с тържествен водосвет бе открита ремонтираната по проект „Красива България”  сграда на ДГ „Слънце”  село Ореховица. Ремонта на стойност 102 627, 58 лв. се реализира със съдействието на Кмета на община Долна Митрополия г-жа Поля Цоновска и инженер Венцислав Василев.

Най- щастливи от обновената сграда  са малките дечица.

Прочетете също:

Правителството започва спешни мерки за предотвратяване на воден режим в засегнати райони, първо в Плевен и Ловеч

Правителството започва незабавни действия и ще предприеме мерки за минимализиране на риска от въвеждане на …