Акценти

Подписаха договора за консултантски услуги на депото за отпадъци в Плевен

Кметът на Община Плевен проф. Димитър Стойков подписа договора за строителен надзор във връзка със стартиране на изпълнението на изграждането на регионална система за управление на отпадъците в регион Плевен. Функциите на консултант са възложени на ДЗЗД „РУТЕКС – АТИ” София, допълват от пресцентъра на местната администрация.

Консултантът ще извършва оценяване на съответствието на инвестиционните проекти и ще упражнява строителен надзор на всички обекти към проекта „Изграждане на регионална система за управление на отпадъците в регион Плевен I –ви етап”, изборът беше направен след проведена обществена поръчка. От страна на дружеството договорът беше подписан от неговия управител Теодор Стефанов.

Стойността на договора е 853 000 лв. без  ДДС и обхваща консултантски услуги (надзор) по изпълнението на проектиране и строителство на обекта.

Прочетете също:

НАП пусна предварително попълнените данъчни декларации

Предварително попълнените декларации за облагане на доходите на физически лица вече са достъпни в Портала …