Акценти

Отмениха временно режима на водата

От днес временно се отмененя режимното водоснабдяване за град Плевен и селищата от Група “Плевен”, съобщават от ВиК. Причината за вдигането на ограничението е увеличеното подаване на вода от Водоснабдителна Група “Черни Осъм”.

От дружеството обаче уточняват, че режимът ще бъде отменен окончателно едва след стабилизирането на водните количества.

Прочетете също:

Започна ремонт на ул. „Гренадирска“, текущите ремонти в Плевен продължават през целия летен сезон

Община Плевен продължава изпълнението на програмата си за текущи ремонти и рехабилитация на уличната инфраструктура …