Акценти

Концертът на Северняшкия ансамбъл и ансамбъл „Тракия“ в снимки

Първата концертна вечер от Празничната програма за отбелязване Деня на Плевен събра възторга на многобройната публика на площад „Възраждане“. На сцената излязоха двама юбиляри – Северняшкият ансамбъл за народни песни и танци „Иван Вълев“, който празнува 60 години от създаването си, и 45-годишният ансамбъл „Тракия“.

Над час продължиха изпълненията на танцьори, музиканти и певици, съпътствани с бурни аплодисменти и възгласи „Браво“.

Прочетете също:

Авария спира водата в блокове 18 и 19 и на ул. Крали Марко в ж.к. Сторгозия, Плевен до 23:00 ч.

В Плевен, в ж.к. „Сторгозия“ в района на блок 18, се извършват аварийно-ремонтни дейности по …