Акценти

Концертът на Северняшкия ансамбъл и ансамбъл „Тракия“ в снимки

Първата концертна вечер от Празничната програма за отбелязване Деня на Плевен събра възторга на многобройната публика на площад „Възраждане“. На сцената излязоха двама юбиляри – Северняшкият ансамбъл за народни песни и танци „Иван Вълев“, който празнува 60 години от създаването си, и 45-годишният ансамбъл „Тракия“.

Над час продължиха изпълненията на танцьори, музиканти и певици, съпътствани с бурни аплодисменти и възгласи „Браво“.

Прочетете също:

Второто издание на Фестивал на музиката събира Вики Алмазиду и млади таланти на сцена „Каскада“ в Плевен на 13 юни 2026

В Плевен ще се състои второто издание на „Фестивал на музиката – вечер с музика, …