Акценти

Кметът кани плевенчани да почистят заедно „Кайлъка”

Тази неделя, 3 февруари, кметът Георг Спартански е инициатор на акция за почистване на парк „Кайлъка”. В 11 часа той ще очаква в началото на парка желаещите да се включат. Идеята е да се почисти районът до басейните.

Който счита, че този парк е и негов, да дойде и да помогне в почистването му, призова Спартански на днешното оперативно заседание в Община Плевен.

За акцията ще бъдат осигурени чували за събиране на боклука и ръкавици за доброволците. Убеден съм, че за два часа районът от началото на парка до бесейните ще светне, категоричен е Спартански.

 

Прочетете също:

Общинският съвет в Плевен заседава на 25 юни с 40 точки в дневния ред и девет питания от съветници

Общинският съвет в Плевен ще проведе редовно заседание на 25 юни от 09:00 ч. в …