Акценти

Глобите от зимното почистване отиват за миене на улиците

С решение на кмета на Плевен санкциите, наложени на снегопочистващите фирми, ще бъдат използвани за миене на улиците в града, информираха от общинската администрация.

Събраната сума възлиза на 72 000 лева. Тя е добавена към предвидените за тази дейност средства в бюджета на Общината.

Миенето на улиците ще започне веднага след планираното за края на март почистване на града.

Прочетете също:

Правителството започва спешни мерки за предотвратяване на воден режим в засегнати райони, първо в Плевен и Ловеч

Правителството започва незабавни действия и ще предприеме мерки за минимализиране на риска от въвеждане на …