Начало / Архиви на етикети: Михаил Христов

Архиви на етикети: Михаил Христов

Сребро и бронз за плевенчанина Михаил Христов в Дубай

Силно представяне на параолимпиецът ни Михаил Христов в международният турнир по лека атлетика в Дубай. Още в първият ден 24-годишният плевенчанин завоюва сребърен и бронзов медал от престижната надпревара. Мишо финишира втори в спринта на 100 м с резултат 11,44 секунди. Единствено по-бърз от него бе друг българин – Радослав ...

Прочети повече »

Плевенчанинът Михаил Христов се класира пети на Световното в Доха с личен рекорд

Михаил Христов завърши на пето място в скока на дължина в клас T47 на Световното първенство по лека атлетика за хора с увреждания, което се провежда в Доха (Катар). Възпитаникът на Петър Дачев постигна 6.57 м в най-добрия си трети опит. Това е личен рекорд за българина. Световен шампион в ...