Начало / Архиви на етикети: Мездра

Архиви на етикети: Мездра

Плевенски гимнастички станаха победител в международния турнир за деца „Коледни звездички“

Плевенските гимнастички от СКХГ „Елегант” станаха комплексен победител в XI Международен турнир по художествена гимнастика за деца „Коледни звездички“, съобщават от Информационна агенция „Трибали“. Турнирът се проведе в Мездра, а плевенските грации събраха най-много точки в отборното класиране – 79. Така те спечелиха общо 8 медала в седемте възрастови категории – 2 златни, ...

Прочети повече »

Мажоретки от седем града дефилират на фестивала в Левски

Четвърти мажоретен фестивал ще се проведе на 31 май в Левски. За това съобщават от пресцентъра на Община Левски. Фестивалът е посветен на Деня на детето – 1 юни, 70-годишнината на град Левски и се организира се под патронажа на кмета на Община Левски. Празникът на красотата, грацията и съвършенството ...