Начало / Архиви на етикети: държавни ученически игри

Архиви на етикети: държавни ученически игри

Отборът на МГ“Гео Милев“ е шампион в младшата възраст

Отборът по шахмат на МГ „Гео Милев” спечели първото място на финала на Ученическите игри (5-7 клас). Шахматистите на Математическата достигнаха убедително до успеха, след девет победи и спечелени 31 точки от 36 възможни. Така състезателите от младша възраст последваха примера на старшата възраст, които вече шест пъти са ставали ...

Прочети повече »

Отборът на Математическа гимназия Плевен  вицешампион на Държавните ученически финали по шахмат

Отборът на Математическа гимназия „Гео Милев” – Плевен се представи отлично и спечели сребърните медали на финала на Държавните ученически игри – 5-7 клас. Шампионатът се проведе от 10 до 12 юни  в курортен комплекс „Албена”. Валентин Митев спечели бронзов медал на първа дъска с резултат 7,5 от 9 възможни. ...