Начало / Последни новини / U15: Спартак вкара шест на аутсайдер

U15: Спартак вкара шест на аутсайдер

Децата на Спартак разгромиха с 6:0 в монтанското село Ерден връстниците си от Кариана в среща от 12-ия кръг на Елитната футболна група до 15 години /U15/ зона Северозапад. Хеттрик за Дейвид Асенов, а по веднъж се разписаха Атанас Методиев, Кристиян Иванов и Методи Янков.

Успехът бе очакван, тъй като домакините нямат спечелена точка от началото на първенството. Селекцията на треньора Ботьо Ботев без напрежение можеше да бие и двуцифрен резултат. Многобройните пропуски пред вратата на Кариана бяха причината през първото полувреме да падне само един гол. След почивката плевенчани коригираха мерника си, но пропиляха още дузина възможности. Победата затвърди четвъртото им място в класирането.