Начало / Последни новини / U-15: Локомотив /ГО/ нанесе тежко поражение на ФК Спартак 1919

U-15: Локомотив /ГО/ нанесе тежко поражение на ФК Спартак 1919

Плевенският ФК Спартак 1919 падна в Горна Оряховица от местния Локомотив с 1:6. Двубоят бе от 13-ия кръг на зоналното футболно първенство за деца /родени 2003-2004 година/ – Елитна група U-15. Съперникът превъзхождаше физически и това бе в основата на разгрома. След първата част гостите изоставаха с 1:2. Този резултат се запази в началния четвърт час на второто полувреме. После спартаковци отпаднаха физически и съперника вкара още четири пъти.