Начало / Последни новини / Партизан излъга Ботев в Луковит

Партизан излъга Ботев в Луковит

Партизан /Червен бряг/ взе съседското дерби срещу Ботев в Луковит с 1:0. Двубоят бе от 21-ия кръг на Северозападната В аматьорска футболна група. Негов герой стана бившият футболист на плевенския Спартак – Славей Байрактаров. В 80-ата минута Момчил Стоянов проби отдясно и му подаде, Байрактаров финтира съперник и шутира неспасяемо.

Иначе мачът бе равностоен. През първото полувреме Десислав Русев стреля опасно, но на сантиметри над гредата на домакините. Луковитският вратар пък спаси удар на Кирил Вълов. След почивката липсваха чистите голови ситуации с изключение на една коварно насочена топка от капитана на домакините Милен Тонев.