Начало / Последни новини / Гигант отнесе четворка във Видин

Гигант отнесе четворка във Видин

17-а загуба от началото на сезона в Северозападната В аматьорска футболна група понесе Гигант /Белене/. Нанесе му я Бдин във Видин с 4:0 в среща от 21-ия кръг на първенството.

Домакините пропиляха поне още дузина попадения. Тон за победата им даде Антонио Илиев. В 19-ата минута той си направи подарък за рождения ден, преминавайки през цялата беленска отбрана и насочи топката в мрежата – 1:0. Десетина минути след почивката Тони Цветков засече центриране с глава, удвоявайки аванса на Бдин. В 78-ата минута при идентична ситуация се разписа и Ивайло Иванов. Крайното 4:0 оформи Георги Илиев с неспасяем удар от 15 метра.

Поражението затвърди Гигант на последното място в класирането.