Акценти

Новият спектакъл „Децата на Плевен” представят този понеделник

На сцената на читалище „Съгласие“ на 8 юни, понеделник, ще бъде представен новият спектакъл „Децата на Плевен“. Той се реализира  по Програмата на Община Плевен за финансиране проекти на културни организации през 2015 г.

В спектакъла участие ще вземат възпитаници на школите при читалище „Съгласие” от новосформираната вокална група „Арлекино“ с художествен ръководител Виолета Боянова, Балетната школа с художествен ръководител Маня Николова, Фолклорен ансамбъл „Мизия“ с художествен ръководител Михаил Денев. Обединяващото звено в спектакъла са деца от Детската театрална студия при ДКТ „Иван Радоев“, партньори по проекта.

Режисурата на спектакъла е дело на Георги Енчев, сценичното оформление е на Иван Велчев-Йово,  аранжиментът и музикалното оформление – Максим Горанов.

Проектът има за задача да покаже, че талантливите деца на Плевен могат като истински професионалисти да владеят сцената и публиката, казват организаторите от читалище „Съгласие”.

 Входът е свободен. Началото на спектакъла е 19 часа.

 

 

Прочетете също:

Областният управител на Плевен предлага изграждане на многоетажен паркинг в центъра на града за подобряване на градската среда и трафика

Областният управител на Плевен, Николай Абрашев, предложи съвместно с кмета на Общината д-р Валентин Христов …