Акценти

Изнесено заседание на кабинета в Плевен за Празника на града

На 15 май правителството ще има изнесено заседание в Плевен, съобщи днес на брифинг кметът проф. Димитър Стойков. То ще се проведе в зала „Плевен” на областната администрация веднага след традиционния ритуал на площада за Празника на Плевен.

Междувременно премиерът може да пререже лентите на новоизградената велоалея и на поредната готова секция в общинския блок на бул. „Георги Кочев”.

Прочетете също:

Плевен с благотворителен концерт в подкрепа на д-р Любен Ватев и богата културна програма от 22 до 28 юни

Община Плевен се включва в дарителска кампания и организация на благотворителни инициативи в подкрепа на …