Акценти

Софийска фирма е собственик на падналия билборд

Билбордът, който днес падна при силната буря в Плевен,не е общински, а е собственост на софийска фирма. Това съобщи след инцидента Красимир Коцев, шеф на общинското предприятие „Акварел“.

Фирмата, чийто е падналия билборд, е „Нешънъл билборд нетуърк“ – София. По договор фирмата трябва да поддържа съоръжението до 10.11.2020 г.

Коцев уточнява, че веднага след инцидента правят опити да се свържат със собствениците на падналия билборд.

Силните пориви на вятъра, извил се днес преди да завали, е отнесъл и покрив на кооперация в района на ВиК. Пречупени са дървета,нанесени бяха щети и на контактната мрежа на тролеите в града.

Снимки: Фейсбук

Прочетете също:

Спират водата по ул. Братя Миладинови в Долни Дъбник заради ново водопроводно отклонение

В община Долни Дъбник предстои присъединяване на ново сградно водопроводно отклонение към разпределителната водопроводна мрежа. …