Начало / Последни новини / Вихър разсипа Трявна след рецитал на Генков

Вихър разсипа Трявна след рецитал на Генков

Очаквана победа в последвана си приятелска футболна среща от подготовката зца Северозападната Трета лига взе Вихър в Славяново над едноименния тим на град Трявна. Домакините спечелиха с 4:0, като всичките попадения реализира Константин Генков. Това бе най-малкото с което се отърваха гостите. Половин час след началния съдийски сигнал Цветан Петров и Александър Скорчев разиграха топката, тя попадна у Генков който шутира и въпреки рикошета спря в мрежата. До почивката по веднъж Скорчев и Цветан Петров пропуснаха да вкарат отблизо. Десетина минути след началото на втората част Десислав Русев бе фаулиран в наказателното поле и Генков реализира дузпата – 2:0. Той направи резултата класически в 66-ата минута след перфектно изпълнен фаул. Десетина минути преди края Цветан Петров центрира и Генков с глава оформи окончателното 4:0. Стопроцентови възможности да се разпишат пропиляха Иван Иванов, Преслав Петров и Любомир Борисов. Отлична намеса на новия вратар на Вихър – Теодор Тодоров при единствената опасна атака на Трявна.