Начало / Последни новини / ОФК Спартак превзе Ком

ОФК Спартак превзе Ком

Плевенският Спартак продължи победния си рейд и 22-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. В Берковица, селекцията на Красимир Бислимов и Петър Ванков победи местния Ком с 2:0. Заслужен успех за плевенчани с оглед събитията на терена. Те контролираха мача от началния съдийски сигнал до края. Тон за успеха даде Ивайло Иванов с попадението си в 12-ата минута. После домакините останаха с намален състав, защото техен играч извърши фаул и получи втори жълт и червен картон. Всичко приключи в средата на второто полувреме, когато Жулиен Бенков бе изведен сам срещу берковския вратар и го преодоля за 2:0. Възможности да вкарат се откриха още и пред съотборниците му Преслав Антонов и Иво Върбанов, но те не се възползваха.