Начало / Последни новини / Очаквана победа за Вихър

Очаквана победа за Вихър

Вихър се наложи с 2:0 в Славяново над Локомотив /Дряново/. Двубоят е от 22-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Очакван и напълно заслужен успех за домакините срещу последния в класирането. Победата можеше да е и разгромна ако нападателите бяха концентрирани в завършващия удар. Топката спря в мрежата на гостите още във 2-ата минута след прецизно изпълнен фаул на Йоан Петков. До почивката с гола се разминаха Младен Младенов и Константин Генков. Последният се реабилитира в началото на втората част, когато нахлу в наказателното поле и преди да нанесе удар бе фаулиран, а после реализира отсъдената дузпа. Той и Петков пропуснаха да се разпишат по още веднъж. Две възможности пък пропиля Евгени Систов. За цял мач локомотивци само веднъж търкулнаха топката към вратата на Светлин Линев.