Акценти

Измамиха баба със 100 лева

На 18 март 2019 година около 17:20 часа в полицията в Плевен е заявено за извършена телефонна измама, съобщиха криминалистите. 79-годишна плевенчанка след телефонен разговор с непознат е изхвърлила през терасата на апартамента си на улица „П.Р.Славейков“ 100 лева. Възрастната жена била въведена в заблуждение, че съдейства на полицията. Тя е разпитана в качеството на свидетел – пострадал. По случая е образувано досъдебно производство.

Прочетете също:

Авария спира временно водата в блокове 17, 73 и 74 в плевенския ж.к. Сторгозия

В Плевен, в жилищен комплекс „Сторгозия“, се извършват аварийно-ремонтни дейности по разпределителната водопроводна мрежа. Поради …