Начало / Последни новини / Дузпи повалиха Левски в Павликени

Дузпи повалиха Левски в Павликени

Едноименният тим на град Левски падна в Павликени с 1:3. Двубоят е от 19-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Мачът започна оптимистично за гостите, които бяха по-добри в началото. В 11-ата минута техен състезател се възползва от мудната отбрана на домакините, изпревари вратаря и насочи топката в мрежата. В 31-ата минута съдията отсъди дузпа за Павликени и Йордан Петев я реализира за 1:1. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка. Десетина минути след началото на втората част Ивайло Велчев бе най-съобразителен в суматоха пред вратата на левскарите и изпрати топката в мрежата им. В средата на полувремето точка на спора постави Кристиян Райчев с точно изпълнение на дузпа – 3:1.