Акценти

Георг Спартански: Призът от кампанията „Кмет на годината”е признание за Общината и плевенския бизнес  

Призът от ежегодната кампания „Кмет на годината” в категорията „Инвестиции и работни места”, голяма община, приемам като признание за Община Плевен и за плевенския бизнес, не за мен като кмет, коментира Георг Спартански. Оценени са вложенията на „Леони”, на „Димитров” ООД, където лично бях скоро на посещение, на „Малтери суфле”, както и на редица други по-малки фирми.

Заедно с отличията от предишни години в същата кампания в категориите „Здравеопазване” и „Тържища и фермерски пазари” този приз е една добра визитка на Плевен и сигнал за потенциални инвеститори, че градът ни е добро и перспективно място за бизнес, посочи още кметът.

Лично за мен голямо значение има подкрепата, която получих в категориите „Кмет на годината” и „Кмет на гражданите”, за което благодаря на всички гласували за оценката, крайната класация в случая  не ме вълнува, допълни Георг Спартански.

Прочетете също:

Плевен се включва в благотворително бягане за подкрепа на педиатрията в УМБАЛ „Д-р Георги Странски“ в рамките на кампанията „Дари времето си на 5kmrun 2025“

Плевен утре ще бъде домакин на благотворително бягане в подкрепа на Клиниката по педиатрия към …