Акценти

„Топлофикация-Плевен” започва подготовка за новия отоплителен сезон

Във връзка с подготовката на предстоящия отоплителен сезон от 10 октомври 2017 год. от „Топлофикация–Плевен“ ЕАД започват  запълването с вода на вътрешните отоплителни инсталации в сградите.

От дружеството се обръщат с молба към абонатите преди тази дата да приключат с ремонтите по отоплителните тела и инсталациите. Преди запълването, термостатичните вентили на отоплителните тела трябва да бъдат напълно отворени.

След понижаване на среднодневните температури, при писмено изразено желание от потребителите, отоплението на отделни сгради може да бъде пуснато предсрочно.

Прочетете също:

Безводието в Плевен може да доведе до обявяване на бедствено положение, предупреждава кметът Валентин Христов

Плевен може да обяви бедствено положение заради острия недостиг на вода, съобщи кметът на общината …