Начало / Последни новини / Юношите на Спартак сами се победиха в Монтана

Юношите на Спартак сами се победиха в Монтана

Със загуба – 1:4 в Монтана срещу едноименния тим започна пролетния полусезон за юношите младша възраст на Спартак /Плевен/. Двубоят бе от 16-ия кръг на националното първенство до 17 години. Началото не предвещаваше подобен развой. Селекцията на Красимир Мечев имаше лек превес през първото полувреме. Оползотвори го с попадение на Светослав Панталеев. В 14-ата минута той изпълни прецизно корнер, топката прелетя над всички и се укроти в мрежата на домакините. Секунди преди почивката плевенския вратар и двама бранители позволиха на противников нападател да изравни. В 52-ата минута лошо подредената отбрана стана причина за второ попадение във вратата на гостите. Голът тотално сломи плевенския тим и до края той не сътвори нищо. В 60-а и 70-ата минута пък вратаря допусна груби грешки, които доведоха до третия и четвъртия гол във вратата му. Така плевенския тим остана на последното място в класирането.