Начало / Последни новини / Вихър прегази Янтра на ходом

Вихър прегази Янтра на ходом

Очакван успех – 2:0 записа Вихър в Славяново над гостуващия му Янтра /Габрово/. Двубоят бе от 13-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Красимир Бислимов достигна до трите точки без да се напряга. Голмайсторът на групата Евгени Систов вкара 17-ия си гол от началото на сезона. Стори го в 21-ата минута след пас на Траян Димитров. В началото на втората част Александър Скорчев фиксира крайното 2:0, възползвайки се от подаване на Борислав Иванов. До края домакините пропуснаха добри голови възможности чрез Систов, Кунчо Кунчев, Димитров и Иван Иванов. Гостите не отправиха нито един удар към вратата на съперника.