Начало / Последни новини / Левски с първа загуба

Левски с първа загуба

Първа загуба от началото на Северозападната Трета аматьорска футболна лига допусна едноименния отбор то град Левски. Нанесе му я лидера Кариана в Ерден с 4:0. Гостите заслужено загубиха, а противника им можеше да им вкара още голове. Селекцията на Петър Ванков отправи по един удар в двете полувремена към вратата на домакините чрез Ивайло Иванов и Цветан Петров. В средата на първата част Борислав Боянов откри резултата. Десетина минути преди края на първото полувреме опитния Йордан Тодоров покачи на 2:0 след центриране на Ангел Цолов. В 63-ата минута отново Тодоров изпрати топката в мрежата, реализирайки дузпа за нарушение срещу Боянов. Накрая пак Боянов вкара възползвайки се от суматоха в наказателното поле на гостите.