Начало / Последни новини / Янтра излъга младшата на Спартак накрая

Янтра излъга младшата на Спартак накрая

Юношите младша възраст на плевенския Спартак отстъпиха с 1:2 на гостуващия им Янтра /Габрово/. Двубоят бе от 13-ия кръг на зоналното футболно първенство. Домакините изпуснаха точката в последните секунди на срещата. Иначе стана изключително здрава битка за всяка педя терен. Головите ситуации почти липсваха. Плевенчани не се дадоха на видимо по-силния физически съперник. През първото полувреме топката се разиграваше предимно в централната част на терена. Така и не се стигна до заплаха към вратарите. Втората част протече почти по същия начин. В средата й обаче Даниел Ангелов даде преднина на спартаковци след прецизно изпълнен пряк свободен удар. Четвърт час по-късно защитата обаче сгреши и равенството бе възстановено. Нямаше изгледи за промяна на хикса. В последните секунди обаче габровлии грабнаха победата, реализирайки за втори път след статично положение.